Kargo ve Teslimat

Garanti Koşulları

Tüm ürünlerimiz 1 sezon garantilidir. Her türlü renk değişimi ve kimyasal deformasyon durumunda şirket merkezimize gönderilen ürün yenisi ile değiştirilmektedir. Kullanım hatalarından doğan problemler garanti kapsamı dışındadır.

Ürünlerimiz kesinlikle can güvenliği garantisi vermemektedir. Rahat, kolay ve eğlenceli yüzme keyfi sağlama dışında bir amacı bulunmamaktadır.

Teslimat ve Kargo

Verdiğiniz siparişlerde nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden birisi adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturanız kesildikten sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Paketlerinizin belirtilen sürede size teslim edilmemesi durumunda bizi arayarak haberdar ediniz. Kargo veya nakliye şirketi tarafımızdan aranarak size geri dönülecektir. Vermiş olduğunuz sipariş size ulaştığı anda öncelikle kargo paketinin size ulaşıncaya kadar açılmadığından emin olunuz.

Daha sonra kargo görevlisi nezdinde paketinizi açarak gelen malın hasarlı yada eksik olup olmadığını kontrol ediniz.

Gönderilerde kolinin içerisinde kaç parça ürün olduğunu ve her bir ürüne ait alt parçalarını gösteren bir paketleme listesi bulunacaktır. Kargo elinize ulaştığında kolinin içinde tüm bu malzemelerin eksiksiz size ulaştırıldığından emin olunuz.

Eğer ürününüz size hasarlı veya eksik olarak ulaştı ise;

Kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatın ve ürünü teslim almayın.

Bu tutanağı; siparişleriniz, faturaları ve sorununuzu anlatan bir not ile beraber bize kargoyla gönderiniz.
Kargo bize ulaştığında sorununuz değerlendirilecek ve en kısa sürede yeni ürününüz size gönderilecektir.

NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!

Telefon Sipariş Hattı 444 4 571

48 SAATTE KARGODA!

Bu butikteki tüm ürünler 48 Saat içinde Kargoda!

kargo